درباره ما

درباره شرکت

مهام دُر

مهام دُر ازابتدای سال ۱۳۹۰ با کادری جوان و توانمند شروع به فعالیت نموده وخود را درپویایی جامعه مسئول می داند و خدمت گزارهموطنان عزیز است. صنعت درب های اتوماتیک دارای قدمتی چندین ساله است که با پیشرفت دانش و فناوری دست خوش تغییرات ویژه خود شده است و مهام دُر،درطراحی وتولید انواع درب های اتوماتیک شیشه‌ای،پارکینگی وکرکره‌های برقی،همگام با این تغییرات بوده و همواره در گسترش به روزرسانی ها در کشور پیشگام و پیشرو بوده است. مهام دُر،در طراحی وساخت درب ‌های اتوماتیک متناسب با کاربری محیط مشتریان گرامی،به صورت کاملا سفارشی،اقدام به نصب واجرای دقیق و با کیفیت جهت استفاده مداوم و روزمره نموده است.

  • درب های شیشه ای اتوماتیک(کشویی، تلسکوپی، قوسدار، مثلثی، گردان)
  • درب های لولایی و ریلی(پارکینگی و صنعتی)
  • انواع راهبندهای اهرمی(الکترو مکانیک و الکترو هیدرولیک) و بولارد (ستونی)
مهام | تولید کننده دربهای اتوماتیک
10+
سال تجربه مداوم

برندهــــا

تضمین قطعات از برترین برندها

مهام | تولید کننده دربهای اتوماتیک

توانایی های ما

چرا انتخاب ما ؟

از ویژگی‌های درب‌های اتوماتیک مهام میتوان به  تسهیل تردد ، کاهش اتلاف انرژی،کاهش گرد وغبار ورودی وهمچنین پیشگیری از انتقال و شیوع بیماری‌هایی که از طریق لمس درب‌های دستی و معمولی در اماکن پرتردد قابل انتقال وانتشار است، اشاره کرد.

گروه بزرگ مهام دُر،با همراهی نیروی انسانی ماهرومجرب خود،تجهیزات مناسب و قطعات پایا را به منظور بهترین عملکرد و بیشترین بهره وری برای ارائه بالاترین استانداردها به کار گرفته تا در چرخه پیشرفت روز افزون مشتریان گرامی همراه باشد.

مهام دُر با سابقه درخشان در طراحی،تولید ونصب درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای و پارکینگی و کرکره برقی،مفتخر است با مشاوره تخصصی و ارائه خدمات برتر کنار شما باشد.